top of page

28 Mar Per

|

Biz Cevahir Hotel Istanbul

Sosyal Medyada Müşteri Kazanma ve Kurumsal İmaj Yönetimi

Katılım Bedeli: 699 TL+KDV | Sosyal medya aracılığıyla pazarlama faaliyetleri şu anda en karlı mecra olmasına rağmen pek çok firma bu konuda henüz emekleme seviyesinde. Bazı işletmeler ise kar optimizasyonunu iyi yapamadıkları için gelirlerinden çok reklam gideri yapabiliyorlar.

Sosyal Medyada Müşteri Kazanma ve Kurumsal İmaj Yönetimi
Sosyal Medyada Müşteri Kazanma ve Kurumsal İmaj Yönetimi

Saat ve Yer

28 Mar 2019 09:30 – 17:00

Biz Cevahir Hotel Istanbul, Esentepe Mahallesi, Büyükdere Cd. No:117, 34394 Şişli/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Eğitmen: Cem Özüak

Günümüz pazarlama trendleri her geçen gün yüz yüze pazarlamadan dijital pazarlamaya doğru kayıyor. Sosyal medya aracılığıyla pazarlama faaliyetleri şu anda en karlı mecra olmasına rağmen pek çok firma bu konuda henüz emekleme seviyesinde. Bazı işletmeler ise kar optimizasyonunu iyi yapamadıkları için gelirlerinden çok reklam gideri yapabiliyorlar.

Diğer taraftan müşteriler tedarikçi arayışlarını artık ilk önce internetten yapıyorlar. Bu yüzden web sitesi ve sosyal medya hesaplarının birbirleriyle uyumlu olması, doğru mesajların verilmesi ve doğru görsellerin kullanılması kurumun imaj ve itibar yönetimi açısından büyük önem taşımaktadır.

Eğitimimiz kurumsal olarak sosyal medyada nasıl yeni müşteri kazanılacağını ve imaj yönetimini ayrıntılı bir şekilde anlatmaktadır.

İçerik:

• Kurumsal imaj ve itibar nedir? (İmaj ve itibarı oluşturan/zedeleyen faktörler)

• Sosyal medyada imaj ve itibar nasıl oluşturulur?

• İnstagram ve Facebook’ta reklam optimizasyonu (Doğru kitle, doğru bölge, doğru zamanlama, doğru bütçe, doğru mesaj ve doğru görsel kullanımı ile minimum maliyetle maksimum kazanç elde etme yolları)

• Sosyal medyada influencer kullanımı (Hedef kitleye özel doğru influencer seçimi)

• Bir gerilla pazarlama aracı olarak sosyal medya (sosyal medyada dolaylı reklam vererek müşteri kazanma)

• Sosyal medyada şikâyet ve kriz yönetimi (Sosyal medyadaki aleyhimize dönebilecek paylaşımları ve şikâyetleri engelleme, doğacak sorunları çözme yöntemleri)

• Sosyal Medyada kampanya düzenleme (Kampanyalar yoluyla yeni müşteriler kazanma yolları)

• Sosyal medyada algı yönetimi ve ikna teknikleri (Çok özel bir eğitimimiz olan İkna Mühendisliği ve Algı Yönetimi eğitiminde aktarılan ve sosyal medyada uygulanabilecek en etkili müşteri ikna teknikleri)

• Eğitim sırasında birlikte uygulamalı olarak sosyal medya sayfalarımızı dizayn edecek ve müşteri getirecek ilk tanıtımlarımızı yapacağız.

***Eğitimimiz gereksiz bilgilerden uzak, hedefe yönelik, işletmenize hemen müşteri kazandırabilecek anahtar yöntemleri aktaracak şekilde dizayn edilmiştir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page