top of page

Hakkımızda

Workitive Türkiye kurulduğu günden bu yana kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin önde gelen bir sağlayıcısıdır. Bireysel, takım ve organizasyon performansını optimize etmek için müşterileriyle işbirliği yapan Workitive'in odak noktası, her müşteriye özgü zorlukları ele almak için uygun, uygulanabilir ve pratik çözümler sunmaktır.

Seçeneklerin Çeşitliliği
 

Workitive, yönetim, liderlik, muhasebe - finans, satış, satın alma, insan kaynakları, pazarlama ve kişisel gelişim gibi alanlarda sınıflar ve sertifika programları sunmaktadır. Workitive'in eğitim çözümleri, geleneksel bir sınıfta genel katılıma açık olacak şekilde veya kurumun ihtiyaçlarına göre hazırlanarak yerinde icra edilmek üzere çeşitlendirilir. Kurs ve sertifika programlarına ek olarak Workitive, iş geliştirme, eylem planlama, yetkinlik modelleme, değerlendirmeler, koçluk ve mentorluk gibi profesyonel hizmetler sunmaktadır.

 

Esnek Çözümler
 

Workitive, müşteri zorluklarını ve öğrenme ve geliştirme ihtiyaçlarını ele almak için titiz ve tanısal bir yaklaşıma sahiptir. Bir eğitim ya da danışmanlık çözümü sunmadan önce derinlemesine sorular sorar, problemleri daha kapsamlı bir şekilde araştırır ve piyasayı daha dikkatli dinler. Sorunlara yüzeysel çözümler bulmak yerine kök nedenlerini etkili bir şekilde incelemek için kanıtlanmış kapasitesini, geniş eğitim programları portföyünü ve özel hizmetlerini kullanır ve müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan çözümler üretir. Workitive'in eğitim çözümleri arasında, yeni becerilerin ve bilginin derhal uygulamaya geçirilmesini sağlayan eğitim sonrası takip mekanizmaları da bulunmaktadır.

bottom of page