top of page

Sıkça Sorulan Sorular

 • Neden genel katılıma açık bir eğitime katılmalıyım?
  Aslında bu sorunun birden çok cevabı olabilir. Genel katılıma açık eğitimler, katılımcılarımızın sadece eğitmenlerimizden öğrendikleri değil, aynı zamanda birbirlerinden de çok şey öğrenebildikleri bir paylaşım platformu özelliği taşımaktadır. Ayrıca aynı konuyla ilgilenen onlarca profesyonelle aynı salonda olacağınızı ve çok değerli bir network imkanı olduğunu da belirtelim.
 • Neden kurum içi eğitim satın almalıyım?
  Kurum içi eğitimlerin bazı avantajları var. Bunlardan en önemlisi, eğitmenimizle birlikte eğitimden önce sizi ziyaret ederek ihtiyaçlarınızı belirliyor olmamız ve almak istediğiniz eğitim başlığının kurumunuzun ihtiyaçlarına göre modifiye edilmesidir. Bir diğer avantajınız da katılımcı sayınızın arttığı durumlarda bile maliyetlerinizin oldukça düşük olması.
 • Eğitimler neden otelde yapılıyor?
  Bütün bir gününüzü tek bir konuya odaklanmış şekilde ve yoğun bir öğrenme sürecinin içerisinde geçireceksiniz. Bu süreci mümkün olan en konforlu hale getirmek, öğle yemekleri ve kahve ikramları gibi organizasyonlarla vakit kaybetmenize engel olmak ve ulaşımın herkes için kolay olması gibi sebeplerle sizleri İstanbul'un elit otellerinde bir araya getiriyoruz.
 • Eğitim sonunda sertifika alabiliyor muyum?
  Tüm eğitimlerimizin sonunda, o eğitimi aldığınızı belgeleyen bir katılım sertifikası veriyoruz. Ancak unutmayın, eğitim esnasında aklınızdaki soru işaretlerinden herhangi birine alacağınız en küçük cevap bile aldığınız sertifikadan daha kıymetli.
 • Eğitim sonunda eğitim notları paylaşılıyor mu?
  Çoğu eğitmenimiz eğitimde aldığınız bilgileri size hatırlatacak bazı eğitim notları hazırlıyor. Bu notları ve eğitimde kullanılan sunumları eğitimden sonra elektronik ortamda sizlerle paylaşıyoruz.
 • Bir eğitime katılmadan ücretini ödeyerek sertifika alabilir miyim?
  Hem size, hem işimize, hem de etik kurallara olan saygımızdan ötürü böyle bir uygulama yapmıyoruz.
 • Eğitimde aldığım bilgiler iş hayatında işime yarayacak mı?
  Aslına bakarsanız bu sorunun cevabı sizde saklı. Katılacağınız eğitimin detaylı içerik bilgilerini mutlaka inceleyin. Eğitim içeriğinin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşünüyorsanız gönül rahatlığıyla eğitime kayıt yaptırabilirsiniz çünkü içerikte bulunan konu başlıkları gün içerisinde mutlaka detaylı şekilde anlatılacaktır.
 • Aldığım eğitimden memnun kalmazsam ne yapmam gerekiyor?
  Açık konuşmak gerekirse Workitive'de böyle problemlerle karşılaşmıyoruz ancak bu birgün karşılaşamayacağımız anlamına gelmiyor. Workitive'den alacağınız eğitim daha önce yüzlerce profesyonel tarafından deneyimlendi ve değerlendirildi. Eğitim sonrasında yaptığımız değerlendirme formlarından geçer not alamayan hiçbir eğitmen veya eğitim programını sizlerin karşısına yeniden çıkarmıyoruz. Buna rağmen eğitmen, eğitim programı ya da eğitim lokasyonu gibi konulardaki şikayetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin. Zira her sorunun bir çözümü vardır.
 • Neden video eğitim alamıyorum?
  Bir ansiklopedinin sayfalarında ya da Google indeksinde bulabileceğiniz şeyleri bizim eğitimlerimizde bulamazsınız. Workitive, eğitimlerinde bilgi paylaşımından çok tecrübe paylaşımına önem verir. Bu da iletişimin ana öğelerinden olan yüz yüze iletişim sayesinde gerçekleşiyor.
 • Eğitim takvimindeki bir eğitimin açılmama ihtimali var mı?
  Malesef evet. Genel katılıma açık eğitimler minimum 4, maksimum 20 kişilik sınıflarda açılıyor. Dönemsel trendler, piyasa hareketleri, ulusal olaylar ya da toplu katılımların iptali gibi sebeplerden dolayı bazen eğitim programlarımızı ertelemek durumunda kalabiliyoruz. Bu gibi durumlarda sizi eğitimden en az 3 gün önce haberdar ediyoruz.
 • Almak istediğim eğitim portföyünüzde yok.
  Bardağın dolu tarafından bakalım; istediğiniz eğitim içeriğini veya başlığını bizimle paylaşırsanız hızlıca içerik üreterek doğru eğitmenler aracılığıyla sizin ve ihtiyacı olan diğer kurumların hizmetine sunabiliriz.
 • Eğitim fiyatına neler dahil?
  Eğitim fiyatına öğle yemeği, gün boyu ara ikramlar, eğitim notları ve katılım sertifikası dahildir. Bizimle, eğitmenlerimizle ve diğer katılımcılarımızla kuracağınız network ve samimi ilişkiler de cabası.
 • Çoklu katılım yapmak istersek şartlar nelerdir?
  Normal şartlarda aynı kurumdan 2 kişi ve üzeri katılımlarda %5, 4 kişi ve üzeri katılımlarda %10 indirim uyguluyoruz. Şirketinizden daha fazla çalışanı ağırlamamızı istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin ve size en uygun seçeneğin hangisi olduğuna birlikte karar verelim.
 • Şehir dışından geleceğim, nerede konaklayabilirim?"
  İstanbul konaklama opsiyonları açısından oldukça zengin bir şehir. Ancak eğitimin yapıldığı otelde yerinizi ayırtırken Workitive katılımcısı olduğunuzu belirtirseniz sizin için en uygun fiyatlardan yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.
 • Anadolu şehirlerinde genel katılıma açık eğitim yapıyor musunuz?
  Bugüne kadar Türkiye'nin her şehrinden katılımcılarımızı memnuniyetle ağırladık. İade-i ziyaret için dahi olsa bazen Anadolu'da genel katılıma açık eğitimler organize edebiliyoruz. Böyle bir organizasyona ön ayak olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Değilse lütfen genel katılıma açık eğitim takvimimizi takip etmeye devam edin.
 • Öğrenciyim, indirim yapıyor musunuz?"
  Bir zamanlar hepimiz öğrenciydik. Peki geldiğimiz yeri unuttuk mu? Asla. Öğrencilerimiz için tüm eğitim programlarında kayıtsız şartsız %20 indirim uyguluyoruz. Bunun için sizden öğrenci kimliğinizin fotoğrafını veya fotokopisini göndermenizi rica edebiliriz, bize kızmayın.
bottom of page