top of page

Genel Katılıma Açık Eğitimler

Açık sınıf eğitimi olarak da bilinen bu eğitim kategorisinde, alanında uzman eğitmenlerimizi siz değerli katılımcılarımızla aynı sınıfta buluşturuyor ve "tecrübe aktarımı"nın gerçekleşmesine aracılık ediyoruz.

Ansiklopedik bilgilere değil gerçek sektör deneyimleri ve yaşanmış örneklere dayanan pratik eğitim programlarımızı doğru zamanda ve doğru yerde organize ederek maksimum fayda ilkesi doğrultusunda hizmetinize sunuyoruz.

Kurum İçi Organizasyonlar

Mevcut eğitim içerikleri her zaman kurumların ihtiyaçlarına tam olarak yanıt vermeyebilir veya bir kurumun çözmesi gereken çok spesifik hassas noktaları olabilir. Böyle durumlarda ihtiyaçlarınızı tam olarak anlayabilmek için şirketinizin röntgenini çekiyor, iş süreçlerinizi analiz ediyor ve size uygun eğitim içeriklerini oluşturuyoruz.

Kurum içi eğitim programları kurumunuzun kültürü ve çalışan profilinize paralel olarak dizayn edilir. "Tailor Made" tabir edilen şekilde kurumunuza özel hale getirilir. Ayrıca organizasyon süresince mümkün olduğunca katılımcılarınız takip edilir ve talep etmeniz halinde geri bildirim olarak size sunulur.

Zirve Programları

Gelişim durdurulamaz bir süreçtir. Hayatın her alanında olduğu gibi kurumsal hayatta da süregelen değişim ve gelişime ayak uydurmak mecburidir. Sektörlerin gelişimine öncülük eden duayenler ve konuşmacılarla gündemin nabzını tutuyor, alandaki gelişmeleri masaya yatırıyor ve katılımcılarımızın güncel trendleri yakalamasına katkıda bulunuyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

Dinlemek çözümün yarısıdır. Sırasıyla sizi dinliyor, tanıyor, ihtiyaçlarınızı anlıyor ve size özel çözümler üretiyoruz. Klasik danışmanlık anlayışında olduğu gibi size yol göstermek yerine süreç danışmanlığı yapıyor ve çözümün parçası oluyoruz. Kaydedilen aşamaların, aşılan engellerin ve katedilen mesafelerin tanığı oluyor, başarılarınızın parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Koçluk ve Mentorluk

Söz konusu yaşamlarımız olduğunda bazen bir şeylerin aksadığını hisseder ancak iyileştirmemiz gereken alanın neresi olduğunu fark edemeyiz. Bazen de aksaklığın farkında olur ancak ne yapmamız gerektiğini bilemeyiz. Bu gibi durumlarda bilmemiz gereken en önemli nokta, hayatlarımız üzerinde olduğunu düşündüğümüzden daha fazla kontrolümüz olduğudur. Kontrolü ele almanız gereken her an sizlere yol gösterecek uzman koç kadromuzla yanınızdayız. İş ya da özel yaşamınızda dokunmak istediğiniz her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page