top of page
serkan-ozdemir.png
SERKAN
ÖZDEMİR
SERKAN ÖZDEMİR

Lisans eğitimini İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin İşletme Bölümü’nde bitirdikten sonra sonra İnsan Kaynakları Örgütsel Değişim yüksek lisans programıyla akademik öğrenimini tamamlamıştır.

 

İş Sağlığı ve İş Güvenliği bölümünü tamamlamış ve C sınıfı İş Sağlığı ve İş Güvenliği uzmanlık sertifikasına sahip olmuştur.

 

Kariyer hayatında gıda, hizmet ve üretim sektörlerinin öncü firmalarında insan kaynakları, iş güvenliği, sosyal güvenlik ve bordrolama konularında danışman olarak görev almış, Kocaeli ve Gebze’de insan kaynakları uzmanlık eğitimi müdürü olarak çalışmıştır. Şu an insan kaynakları süreçlerinin kurulması, İş ve sosyal güvenlik hukuku, personel yönetimi, SGK ve KOSGEB teşvikleri hakkında işletmelere danışmanlık yapmakta ve eğitimler vermektedir.

 

İnsan Kaynakları Yönetimi, İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği,  İSO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi,  İSO 14001, 18001 IATF 16949 Yeni Sürüm Kalite Eğitimleri, Kurumlar İçi Denetçi Eğitimleri, Yaşam Koçluğu Eğitimi, NLP Liderlik, Kişisel Gelişim Eğitimi sertifikalarına sahiptir.

 

Hukuk mahkemelerinin İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve personel alacak davalarında bilirkişi olarak görev almaktadır.

 

Bir dönem İstanbul bölgesinde futbol hakemliği yapmış, iş hayatının yoğunluğundan dolayı hakemlik kariyerine son vermiştir.

 

Kariyer hayatı boyunca sahip olduğu tecrübeler ve almış olduğu profesyonel eğitimler sayesinde insan kaynakları yönetimi ve süreçlerinin ilerleyişi, bordro uygulamaları ve koçluk konularında eğitimler vermekte, insan kaynakları alanında ilerlemek isteyen çalışanlara ya da çalışmak isteyenlere danışmanlık yapmaktadır. Eğitimlerindeki farklılığını ortaya koyarak kısa sürede dikkat çekmiş ve birçok kurumla anlaşarak eğitmenlik ve danışmanlık hayatına devam etmiştir. 20.000 den fazla kişiye seminer ve eğitim vermiştir.

 

Kocaeli insan kaynakları platformunun kurucusu ve başkanıdır.

bottom of page