top of page
NİL
MADİ
NİL MADİ
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Instagram

Uzman İş ve Örgüt Psikoloğu

Robert Kolej sonrası Koç Üniversitesi’nde Psikoloji ve İşletme bölümlerinde çift ana dal yaparak mezun oldu. Beykoz Üniversitesi’nde İş ve Örgüt Psikolojisi yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını aldı. Şimdi ise Doğuş Üniversitesi'nde doktora yapıyor.

 

Profesyonel iş hayatına bankacılık sektöründe İnsan Kaynakları biriminde başladı. Stratejik Planlama biriminde işe alım ve kariyer yönetimi proje ve araçlarının geliştirilmesinden sorumlu olarak çalıştı. Yöneticilik rolleri için Ölçme – Değerlendirme Merkezi (Assessment Center) ile başlayan gelişim süreci düzenledi ve değerlendirici olarak görev aldı.

 

Bankacılık sektöründeki deneyimi sonrası, otomotiv, nükleer enerji, yapı, gıda ve elektronik gibi endüstriyel sektörlerindeki lider şirketler için insan kaynakları ve işe alım proje yöneticiliği yaptı.

 

Aile şirketi Altis Danışmanlık’ta, 4.5 yıl proje yönetimi ve kurumsal ilişkilerden sorumlu yöneticilik yaptı; bireylerin ve kurumların potansiyellerini artırmaya yönelik eğitim ve danışmanlık hizmeti verdi.

 

2020 itibariyle kendi markası ile kurumlara özel danışmanlık ve eğitim modeliyle hizmetlerine devam ediyor.

 

Profesyonel Koçluk, Yönetici Koçluğu, Mülakat Teknikleri, Değerlendirme Merkezi (Assessment Center) Değerlendirici Eğitimi, Spikerlik ve Sunuculuk, Logoterapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, DEI aldığı eğitimler arasındadır. 

 

Ortaçağ tarihi, sanat tarihi, mitoloji ve gastronomiye ilgi duyuyor.  Kişisel markası “PsikoloGurme” ile psikoloji ve gastronomiyi buluşturuyor, çeşitli mecralarda yazarlık yapıyor ve kurumlara eğlenceli atölyeler düzenliyor.

bottom of page