top of page
METİN
ÇOĞULCU
METİN ÇOĞULCU

Lisans eğitimini Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin İktisat bölümünde 2004 yılında bitirmiş ve akademik öğrenimini tamamlamıştır.

 

2009 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ruhsatını almasından bu yana Mali Müşavir olarak farklı sektörlerde danışmanlık hizmeti vermektedir. Ağırlıklı olarak gıda sektörü, otomotiv sektörü ve hizmet sektöründe deneyimleri bulunmaktadır. Organize Sanayi Bölgeleri Yönetmeliği çerçevesinde Organize Sanayi Bölgelerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Mali danışmanlık ile birlikte insan kaynakları süreçlerin kurulması ve İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Personel Yönetimi, Bordrolama ve SGK teşvikleri hakkında işletmelere danışmanlık ve eğitmenlik yapmaktadır.

 

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Muhasebe, Finans alanında Adalet Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bilirkişi olarak görev yapmaktadır.

 

İstanbul’da yeni kurulacak olan Tarıma Dayalı Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulum çalışmasını gerçekleştirecek olan İstanbul Gıda ve Endüstriyel Tarım Sanayicileri Derneğinin kurucu üyesidir.

bottom of page