top of page
HAKAN
ÇELİK
HAKAN ÇELİK

  M. Eng./ M.Sc- Dijital, Yalın ve Yönetim Danışmanı

  M. Eng. / M. Sc. Hakan ÇELİK 2011 Yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği ve 2014 yılında Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler lisans programları ile 2015-2019 yılları arasında Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği, Üretim Yönetimi ve Pazarlama ile Muhasebe ve Finans alanlarındaki üç farklı tezli yüksek programlarından eş zamanlı olarak mezun olmuştur.

   

  2011 Yılından beri sektörün önde gelen firmalarında üretim, bakım, mühendislik, kalite, iş sağlığı ve güvenliği ile insan kaynakları süreçlerinin yönetim kademelerindeki görevlerinin yanı sıra Romanya da çok uluslu bir işletmenin Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Aktif olarak şu anda demir çelik sektöründe faaliyet gösteren büyük ölçekli bir işletme bünyesinde Dijital Dönüşüm ve Yeni İş Geliştirme Müdürü (CTO) ile yönetim danışmanlığı görevlerini eş zamanlı olarak yürütmektedir.

   

  Profesyonel iş hayatının yanı sıra, Yalın Dönüşüm ve Uygulamaları, İş Sağlığı ve Güvenliği, İşletmelerde Stratejik Hedef Yönetimi, Süreç Analistliği, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi gibi işletmelerin genelini kapsayacak alanlarda çok sayıda eğitim vermiştir. Bunların yanı sıra, süreç analistliği ve yalın dönüşüm alanlarında akademik dergilerde yayımlanmış yedi makale, bir kongre bildirgesi ve üç yüksek lisans tezi bulunmaktadır.

   

  2024 yılı itibari ile doktora programına başlayan Hakan ÇELİK, evli ve iki çocuk babasıdır.

  bottom of page