top of page

28 Tem Cmt

|

The Marmara Taksim

Tedarik Zinciri ve Lojistik 5N1D Zirvesi (1)

12 Konuşmacı, 2 panelist ve yüzlerce katılımcıyla network imkanı sağlarken, Tedarik Zinciri ve Lojistik sektörlerinde ne, neden, nasıl, nerede ve ne zaman sorularını dijital dönüşüm çerçevesinde ele alıyoruz.

Bu etkinliğe katılım sona erdi.
Diğer etkinlikleri gör
Tedarik Zinciri ve Lojistik 5N1D Zirvesi (1)
Tedarik Zinciri ve Lojistik 5N1D Zirvesi (1)

Saat ve Yer

28 Tem 2018 09:30

The Marmara Taksim, Gümüşsuyu Mahallesi, Taksim Meydani/Osmanlı Sokak 1/B, 34437 Beyoglu/Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Globalleşme ile hızla artan rekabetin en önemli ve en büyük ilerlemeyi gösteren sektörlerinden biri lojistik sektörüdür. Bununla birlikte teknolojinin kat ettiği akıl almaz mesafeler de arttıkça şirketler yeni yol haritaları oluşturmaya devam ediyor. Tüm bu değişim, gelişim ve ilerlemeler, diğer tüm sektörlerde olduğu gibi lojistikte de yeni bir çığır açtı.

Dijital ekonominin ve Endüstri 4.0’ın oluşturduğu yeni metodoloji, ekonomik faaliyette bulunan kurum ve kuruluşların önünde yeni fırsat kapıları açarken, bu değişime uyum sağlamak, sisteme dahil olmak ve hatta öncülük etmek için yeni adımlar atılması gerekiyor.

Dijital dönüşümün de dâhil olduğu tüm bu gelişmeler lojistik ve tedarik zinciri sektöründe nerede duruyor, kuralları nasıl değiştirecek, sektörün yapısını nasıl şekillendirecek, hizmet alan ve hizmet veren için şartlar ne olacak? Kısacası, kaçınılmaz değişimin bugünü ve geleceğini konuşacağız.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page