Randevu almak için lütfen başvurun.

|

Webinar

Workitive Managerial “One-to-One"Executive Tutorials

Katılım Bedeli: 990 TL+KDV | Workitive içinde bulunduğumuz duruş sürecinde üst düzey yöneticilerden gelen bire bir online özel çalışma isteklerini dikkate alarak tutorial çalışmalarını başlatmış bulunmaktadır.

Workitive Managerial “One-to-One"Executive Tutorials

Saat & Yer

Randevu almak için lütfen başvurun.

Webinar

Bu Etkinlik Hakkında

Eğitmen: Necdet Uygurer

Workitive içinde bulunduğumuz duruş sürecinde üst düzey yöneticilerden gelen bire bir online özel çalışma isteklerini dikkate alarak öncelikli olarak aşağıda sıralanan konularda fakat hiçbir şekilde bu konularla sınırlı olmayan, bire bir eğitim - danışmanlık - koçluk - rehberlik alaşımı olan “tutorial” çalışmalarını başlatmış bulunmaktadır.

Çalışma genel müdür seviyesi veya bu seviyeye yakın üst düzey profesyonel yöneticiler ve iş sahiplerine hitap etmektedir.

Necdet Uygurer ile Executive Tutorial Çalışma Konuları

• Dinamik satış bütçesi kurgusu ve yönetimi

• Genel müdür düzeyi için “özel” ve “mahrem” stratejik planlama

• Duruş sonrası için satış ekibinin yeniden, esnek modellenmesi, pratikte saha düzeni

• Coronavirus sonrası “pazarlama stratejisi/planı” hazırlama, tek sayfa ve sadece 17 satırda

• Duruş sonrasında ve genel müdür düzeyinde “delirium” ile mücadele (Delirium, sarsıcı olaylar sonrası aşırı duygusallaşma, duygu karmaşası, algı bozuklukları, davranış ve denge sorunlarıdır.)  

Önemli not: Çalışma boyunca ele alınan konular hakkında, çalışmayı takip eden iki ay boyunca ücretsiz ve sınırsız destek alabilirsiniz.  

* Çalışmaya katılmak için bilgisayarınızda "Zoom Video Conference" programı kurulu olmalıdır. Buraya tıklayarak Zoom'a ücretsiz bir şekilde üye olup programı indirebilirsiniz.

Bu Etkinliği Paylaş